BASIN ODASI
Haberler & Bültenler
11.12.2014
Koçaslanlar Bursa Renault Trucks YENİ ÜRÜN GAMI TANITIM Lansmanını İPEK TANRIYAR sunumu ile Gerçekleştirdi…

Koçaslanlar Holding 29 Eylül Pazartesi günü Bursa Görükle Plaza’da Renault Trucks'ın yeni ürün gamı lansmanını gerçekleştirdi. Ünlü manken İpek Tanrıyar’ın katılımı ile gerçekleştirilen lansmana; Koçaslanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan ve Yönetim Kurulu Üyesi Muhsin Koçaslan, Lokman Koçaslan,Yakup Koçaslan, Bursa Plaza Genel Müdürü Mehmet Demir, İzmir Plaza genel müdürü Mesut Süzer, Renault Trucks Türkiye Satış Müdürü Tolga Küçükyumuk, Renault Trucks Bölge Satış Müdürü Coşkun Saraç ve müşterilerin katıldığı lansman Bursa’da bulunan Koçaslanlar Renault Trucks Plaza'da yapıldı. Çok sayıda davetlinin katıldığı etkinlikte açılış konuşmasını Muhsin Koçaslan yaptı. Koçaslan, Renault Trucks'ın tüm ürünlerinde devrim niteliğinde değişikliğe giderek EURO5 ve EURO6 motorlu yeni ürün gamını piyasa sürdüğünü belirterek verimlilik ve sağlamlık ön planda tutularak tasarlanan EURO5 ve EURO6 motorlarla donatılan yeni T serisi nakliye sektöründe maliyetlerin kontrol altında tutulmasına olanak sağlayacak mükemmel, güvenilir ve yüksek performanslı teknik özellikleriyle de öne çıkmaktadır' dedi. Muhsin Koçaslan, 'Müşteri ihtiyaçlarının paralelinde hareket ederek bulunduğu pazarda faaliyet gösteren KOÇASLANLAR, öğrenen, gelişen, değişime adapte olan, daima rekabetçi yanını muhafaza eden, ticari ilişkide bulunduğu tüm kuruluşların çalışmaktan mutluluk duyduğu bir şirket olmayı temel felsefesi olarak benimsemiştir.' dedi.


Mahmut Koçaslan ise ' Koçaslanlar Otomotiv olarak,Türkiye’deki değişen ve gelişen taşımacılık sektörünün yapısına uygun hizmet vermeyi hedefliyoruz' dedi Koçaslan yaptığı konuşmada 'Sektörün operasyonel maliyetini düşüren, zamanın etkin kullanılmasını sağlayan, hizmet kalitesini arttıran, ticari araç sayısını karşılayacak ürünlerin, satış ve satış sonrası hizmetlerinin sağlanmasını misyon edindik' diye konuştu.

Renault Trucks Türkiye Satış Müdürü Tolga Küçükyumuk ise lansmanda Renault Trucks yeni ürün gamının tanıtım sunumunu gerçekleştirdi. Karataban sunumunda iddialı tasarımdan söz ederek; 'Renault Trucks’ın yeni araçları verimlilik ön planda tutularak tasarlanmıştır. Tasarımcılar kamyonları nakliye şirketlerine hizmet eden, işlerini mümkün olduğunca verimli bir şekilde gerçekleştirmelerine imkan tanıyan bir araç olarak görüp, tasarımı buna göre şekillendirmişlerdir' dedi. Küçükyumuk sunumunda ayrıca; Renault Trucks bu yeni Euro 6 motorların geliştirme sürecinde güvenilirliği ve performansıyla ünlü Euro 5 motor bloklarını kullandığını ifade ederek Avrupa’da 1 Ocak 2014, Türkiye’de 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren zorunlu olacak Euro 6 standardına uyumlu hale getirmek üzere yapılan değişikliklerden söz etti.

Yeni ürün gamı için sipariş veren müşterilere plaket verilen lansmanda katılan müşteriler arasında çekiliş yapılarak kurada ismi çıkan 3 müşteriye de bakım paketi hediye edildi. Lansman araçların incelenmesinin ardından sona erdi.