BASIN ODASI
Haberler & Bültenler
11.12.2014
Koçaslanlar Holding Bünyesindeki Bursa Ağır Vasıta A.Ş. ISUZU markasıyla katıldığı Işıklar Askeri Lisesi’nin düzenlediği havacılık ve bilim şenliğinde D-MAX 4x4 PICK-UP modellerini sergiledi…

Geçtiğimiz yıl Anadolu ISUZU’nun Bursa Bayiliğini alan Bursa Ağır Vasıta A.Ş. ISUZU’nun; kamyon-kamyonet ve pick-up Pazar payını çok hızlı yükselterek bölgesinde lider konuma getirdi. Işıklar Askeri Lisesi’nin düzenlediği Işıklar-Fest 2014 şenliklerinde 4x4 D-MAX pick-up modellerinin sergilendiği Bursa Ağır Vasıta A.Ş. ISUZU standı Bursa’daki pazar payının yükselmesi sebebi ile yoğun ilgi ve taleple karşılandı. 2,5 litre motor, 163 hp, 400 Nm tork özellikleri ile sektörün öncüsü olan D-MAX; ABS-EBS-TCS ve 6 hava yastığı özellikleri ile de güvenlik anlamında pick-up dünyasında başı çekmektedir.
Isuzu araç segmentleri ile ilgili açıklamada bulunan Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet UĞUR; “Koçaslanlar Grubu bünyesinde bulunan Bursa Ağır Vasıta A.Ş. olarak Ovaakça’daki plazamızda satış ve satış sonrası hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde verebilmek bizim için önemlidir. Bu bağlamda her türlü yatırımlarımızı gerek personelimizin eğitimi gerek teknik servis ekipmanlarımız ile gerçekleştirdik. Satış sonrası müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutmaktayız. Verdiğimiz hizmetin ciddiyetinin bilinci ile Bursa Ağır Vasıta A.Ş. ISUZU olarak satış ve satış sonrası servis noktamızda müşterilerimizin gereksinimlerine odaklanarak hizmet vermekteyiz.” Dedi. D-MAX 4x4 pick-up’ların binek araç konforu sunduğunun altını çizen UĞUR; “Sağlamlık, uzun motor ömrü, yakıt ekonomisi ve 2. el değeri ile öne çıkan D-MAX ayrıca performans ve gücüyle uyumlu olan kaslı tasarımı ile artık hem kentte hem de doğada çok daha rahat, keyifli ve güvenli sürüş deneyimi sunmaktadır.” dedi Işıklar Fest2014’de ISUZU olarak katılmalarının gerekçesinin de birinci sebebi olarak da ürünlerini tanıtmanın yanı sıra Bursa’mızın önemli değerlerinden Işıklar Askeri Lisesi’ne destek vermek amacı ile olduğunu belirtti.