BASIN ODASI
Haberler & Bültenler
11.12.2014
Bursa Ağır Vasıta A.Ş. ISUZU markasıyla Tüyap Bursa tarafından 22-25 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Doğa ve Av Fuarında D-MAX araçlarını sergilerdi.
Ekim 2013 tarihi itibariyle Anadolu ISUZU’nun Bursa Bayiliğini alan Bursa Ağır Vasıta A.Ş. 6 ay gibi kısa bir sürede ISUZU markasını sektöründe Bursa Pazar payı lideri haline getirdi.
Doğa ve Av Fuarında 4x4 D-MAX pick-up modellerini sergileyen Bursa Ağır Vasıta A.Ş. yoğun ilgi ve taleple karşılandı. 2,5 litre motor, 163 hp, 400 Nm tork özellikleri ile sektörün öncüsü olan D-MAX; ABS-EBS-TCS ve 6 hava yastığı özellikleri ile de güvenlik anlamında pick-up dünyasında başı çekmektedir.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Sayın Ahmet UĞUR; “Grubumuzun temsil ettiği markalara ISUZU’yu da ekleyerek büyük bir açığı tamamladık. Ovaakça’da bulunan plazamızda satış ve satış sonrası hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde verebilmek için gerekli yatırımlarımızı yaptık. Sağlamlık, uzun motor ömrü, ekonomik satış sonrası hizmetleri, yakıt ekonomisi ve 2. el değeri ile öne çıkan ISUZU, Bursa’daki Pazar payını da çok hızlı yükselterek kamyon-kamyonet ve pick-up pazarında bölgesinde lider konuma geldi” dedi. Sınırsız müşteri memnuniyeti hedeflerinin üzerine vurgu yapan UĞUR; “Koçaslanlar grubu olarak, 40 yıla yaklaşan hizmetlerimizin ISUZU markasıyla daha da güçlendiğini biliyoruz. Bu bilinç ile hizmetlerimizi müşteri odaklı yaklaşımlarımız ile sürdüreceğiz.” dedi..