BASIN ODASI
Haberler & Bültenler
11.12.2014

Off-Road Yarışlarına Koçaslanlar'dan Sponsorluk Desteği

 

Geçtiğimiz pazar günü Demirtaş Barajı'nda düzenlenen Bursa Off-Road yarışlarının sponsorlarından biri de Koçaslanlar Holding grup şirketlerinden Bursa Ağır Vasıta A.Ş (BAV) ISUZU oldu. 

 

Bursa Ağır Vasıta A.Ş.nin bayisi olduğu ISUZU D-MAX V-CROSS ile 21 Eylül Pazar günü Bursa’da gerçekleştirilen ve Bursa Alternatif Sporlar Kulübü tarafından organize edilen  TOSFED Trial kupasının 5. Ayak off-road yarışları hem keyifli, hem de zorlu bir mücadeleye sahne oldu. Organizasyonda ISUZU D-MAX V-CROSS off-road aracı ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

 

Bursa Ağır Vasıta A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Uğur; Isuzu olarak Trial yarışlarında ilk kez bulunduklarını ve önümüzdeki yıllarda ciddi yatırımlar ile bu tip organizasyonlarda yer alacaklarını belirtti.

 

Uğur ayrıca; Isuzu’nunkamyon-kamyonet ve pick-up pazar payını çok hızlı yükselterek bölgesinde lider konuma

geldiğini ifade ederek “Koçaslanlar Grubu bünyesinde bulunan Bursa Ağır Vasıta A.Ş. olarak Ovaakça’daki plazamızda satış ve satış sonrası hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde verebilmek bizim için önemlidir. Satış sonrası müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutmaktayız. Verdiğimiz hizmetin ciddiyetinin bilinci ile Bursa Ağır Vasıta A.Ş. ISUZU olarak

satış ve satış sonrası servis noktamızda müşterilerimizin gereksinimlerine odaklanarak hizmet vermekteyiz.” diye konuştu.

 

Uğur; “Sağlamlık, uzun motor ömrü, yakıt ekonomisi ve 2. el değeri ile öne çıkan D-MAX performans ve gücüyle uyumlu olan kaslı tasarımı ile artık hem kentte hem de doğada çok daha rahat, keyifli ve güvenli sürüş deneyimi sunuyor. Bu nedenle, Off- road yarışlarına sağlam ve güvenli araçlarımızla sponsor olmaktan mutluyuz."” dedi.