BASIN ODASI
Haberler & Bültenler
11.12.2014
Koçaslanlar Holding geçtiğimiz günlerde Edesa Lojistik’e yeni ürün gamı olan Renault Trucks T serisi €5'in ilk teslimatını gerçekleştirdi.

2008 yılında kurulan, oto taşıma sektöründe faaliyet gösteren ve tüm filosu Renault Trucks araçlardan oluşan Edesa Lojistik yapılan teslimatla birlikte filosunu güçlendirdi. Sektörünün öncü firması Edesa Lojistik; Renault Trucks T serisi €5'lerden 2 adet alarak filosundaki Renault Trucks çekici sayısını 55'e çıkardı. Teslimat törenine Koçaslanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, Edesa Lojistik sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Yaşa, Bursa Plaza Satış Direktörü Mehmet Demir katıldı.

Coşkun Yaşa törende; araç filolarının tümünün Renault Trucks marka araçlardan oluştuğunu belirterek, “Sağladığı yakıt tasarrufu ve yüksek teknolojisi ile yine Renault Trucks'ı tercih ettik. Yeni T Serisi ile müşterilerimizin memnuniyetini arttıracağımızı ve uluslararası düzeyde rekabetçi koşullara sahip olacağımızı düşünüyoruz” diye konuştu.

Koçaslanlar Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan ise; "Edesa Lojistik ile yıllara dayanan işbirliğimizden oldukça memnunuz. Filosunun tamamı Renault Trucks araçlardan oluşan Edesa Lojistik 'e bugün teslim ettiğimiz yeni T Serisi yine düşük kullanım maliyetleri ve yakıt tasarrufu ile dikkat çekecek.Bunun yanı sıra, uzman eğitmenler tarafından verilen Optifuel Eğitimi ve Infomax sürüş takip sistemi sayesinde araçların verimliliği ve yakıt tüketiminde kalıcı tasarruf elde edilecek.” dedi.

Edesa Lojistik’e Renault Trucks markasına göstermiş olduğu güven ve ilgiden dolayı teşekkür eden Koçaslan, tüm Türkiye’ye yayılmış 20 adet satış ve servis noktasıyla lojistik sektörüne en kaliteli hizmeti sunan Renault Trucks’ın her zaman müşterilerinin yanında olduğunu vurguladı.
Koçaslanlar Renault Trucks ve Volvo Trucks olarak Bursa, Balıkesir, Denizli, Düzce, Eskişehir, İzmir ve Kocaeli’nde, ayrıca Bursa Ağır Vasıta Tırsan olarak Bursa’da bulunan satış ve satış sonrası hizmet noktalarında 7/24 müşterilerine hizmet verdiklerini belirten Koçaslan; "Koçaslanlar Grubu olarak; karayolunda hareket eden her segmente hitap ediyoruz. Otomobilden hafif ticariye, hafif ticariden minibüs – otobüs yolcu grubuna, kamyondan çekicilere, çekicilerden treyler grubuna ve soğuk zincire hitap eden Carrier marka soğutucu bayiliklerimiz ile müşterilerimize tek noktada çözüm hizmeti sağlamaktayız.” dedi.
Koçaslanlar Renault Trucks yakıt tasarrufundaki lider araçları ve satış sonrası müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile kendi bölgelerinde taşımacılık sektörünün tercih sebebi olmaya artarak devam edecek.