KURUMSAL
Hakkımızda

Koçaslanlar, 1974 yılında Sn. Ahmet Koçaslan tarafından kurulmuş olup, başta otomotiv olmak üzere çeşitli sektörlerde hizmet vermeye devam etmektedir. Koçaslanlar Holding, stratejik düşüncenin hakim olduğu, kararların hızlı alındığı, proaktif, iletişime açık ve etik değerlerin korunduğu bir yönetim tarzı, takım ruhu ve 'biz' bilinci içerisinde hareket edebilen çalışanların oluşturduğu, sinerjinin yüksek performansa dönüştüğü, kurumsal bir şirkettir. 

Otomobilden hafif ticariye, hafif ticariden yolcu taşıma grubuna, orta ve ağır ticari kamyonlara, çekicilerden treylere ve tüm bu ürünlerin yan ekipmanları ile birlikte karayolunda hareket eden tüm segmentlere hitap edebilen ürün yelpazesini oluşturan markalara sahip Koçaslanlar Holding, temsil ettiği markalara ve servislik hizmetine yaptığı verimli yatırımları ile bulunduğu sektörlerde liderliği hedeflemektedir.

5 ilde, 16 ayrı lokasyon ile 28 dünya markasının bayilik ve distribütörlüğünü yürüten Koçaslanlar Holding, tüm bu yelpazede satış, satış sonrası, yedek parça, 2. el ve sigorta hizmetlerini kapsamlı olarak sunmaktadır.

Bünyesinde Renault, Dacia, Isuzu, Karsan, Renault Trucks, Daf Trucks, Man Trucks, Hyundai Trucks, Tırsan, Kässbohrer, Bosch Car Service markalarını bulundurarak, satış ve satış sonrasında güvenilir hizmet anlayışını esas alan Koçaslanlar Holding aynı zamanda; Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Mapfre, Ergo, Sompo Japan, Dubai Starr Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Groupama Sigorta, HDI Sigorta, Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Eureko Sigorta, Orient Sigorta ve Allianz Sigorta acentelikleri ile de güçlerini birleştirerek sigorta alanında her kapsamda hizmeti vermektedir. Yedek parça satışında daha kaliteli hizmet vermek adına PAKCS markasını oluşturmuştur. Akaryakıt tarafında da BP Akaryakıt markası ile hizmet vermektedir.