KURUMSAL
Vizyon & misyon

Vizyon

Öğrenen, gelişen, değişime adapte olan, müşteri ihtiyaçlarını önemseyen, özellikleri ile içinde bulunduğu piyasada öne çıkan, daima rekabetçi yanını koruyarak, çalışanlarının ve ticari ilişkide bulunduğu tüm kuruluşların birlikte olmaktan mutluluk duyduğu bir şirket olmak.

Misyon 

  • Kara taşımacılığının operasyonel maliyetini yaptığımız yatırımlar ile düşürürken, otomotiv ve ticari araç ihtiyacını, temsil ettiğimiz markaların global gücünü en etkin şekilde kullanarak, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimize yüksek değerler katacak şekilde çözüm ortağı olmak.
  • Mevcut ve potansiyel müşterilerimizin gereksinimlerine odaklanarak, tüm yurt çapında yeni pazarlar yaratmak, mevcut pazarlarda payımızı arttırmak, temsil ettiğimiz markaların yaygınlaşmasını sağlamak, istihdam yaratmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunarak sektöründe lider olmak.
  • Tüm paydaşlarımızın gereksinimleri arasında denge sağlayabilmek için iletişime açık, değişime öncülük eden bir yönetim tarzı ve takım ruhu içerisinde, iş gücünü cezbederek geliştirmek ve bünyemizde yaşatmak.
  • Liderlik bir hedef değil başarımızın koşulsuz sonucu olmalıdır felsefesi ile uzun vadeli, sürdürülebilir ve karlı büyüme sağlamak.