KURUMSAL
Şirketler

Koçaslanlar Holding, Türkiye genelinde 5 ilde, 16 ayrı lokasyon ile, 26 dünya markasının bayilik ve distribütörlüğünü yürütmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirket profilimiz, sıfır ve ikinci el satış, satış sonrası hizmetler, servis, yedek parça, ve sigorta hizmetlerini kapsamlı olarak sunmaktadır. Koçaslanlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerimiz; 


KCS DIŞ TİCARET & MÜMESSİLLİK
KCS Dış Ticaret ve Mümessillik, ağır vasıta, otobüs, minibüs, hafif ticari ve binek araçlara yönelik orjinal yedek parça ve yan ürünleri, PAKCS markamıza ait eşdeğer yedek parçalarının toptan pazarlama faaliyetlerinde bulunarak Koçaslanlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketimizdir.

KOÇASLANLAR AKARYAKIT
Koçaslanlar Akaryakıt, BP akaryakıt istasyonu olarak Bursa-İzmir karayolu Başköy mevkii, İzmir istikametinde BP kalitesini Koçaslanlar ayrıcalığı ile buluşturarak Koçaslanlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketimizdir.

KOÇASLANLAR OTOMOTİV

Koçaslanlar Otomotiv, RENAULT TRUCKS markasını bünyesinde bulunduran, Bursa, İstanbul, İzmir, Denizli, ve Kocaeli illerinde bulunan şubelerinde sıfır ve ikinci el satış ve servis hizmetleri ile, hafif ticari araçlardan uluslararası uzun yol araçlarına kadar her türlü taşıta hitap ederek Koçaslanlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketimizdir.


KOÇASLANLAR MOTORLU ARAÇLAR

Koçaslanlar Motorlu Araçlar, RENAULT yetkili bayisi olup, RENAULT ve DACIA markalarının satış, servis, yedek parça, ikinci el satış, filo kiralama, lastik satışı, sigorta hizmetleri ve araç estetiği hizmetlerini sunarak, Koçaslanlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketimizdir.


KOÇASLANLAR SİGORTA

Koçaslanlar Sigorta, 2000 yılından bu yana sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiş profesyonel kadrosu ve bilinçli yaklaşımı ile, Anadolu Sigorta, Liberty Sigorta, Axa Sigorta, AKsigorta, Türk Nippon Sigorta, Güneş Sigorta, Allianz Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Eureko Sigorta, HDI Sigorta, Orient Sigorta, Groupama Sigorta, Ergo Sigorta, Dubai Starr Sigorta ve Maphre Sigorta'yı bünyesinde bulundurup, her türlü sigorta alanında hizmet vererek, Koçaslanlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketimizdir.


KHT OTOMOTİV

KHT Otomotiv, KARSAN & HYUNDAI markalarını bünyesinde bulunduran, sıfır ve ikinci el araç satış ve servis hizmetleri ile Koçaslanlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketimizdir.


KOÇASLANLAR 2
Koçaslanlar 2, ağır vasıta, hafif ticari ve binek sınıflarında ikinci el araç ihtiyacınızı karşılayan, Koçaslanlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketimizdir.